| Estera_Csipay_1981 a întrebat:

Nu ma pricep. Am un sistem audio pe masina( asa am cumparat-o). Am bagat muzica, totul a functionat bine vreo 2 ore apoi dintr-o data muzica nu mai are bass! E posibil sa se fi ars ceva la statie sau s-o ars subwooferu? Merge in continuare totul bine in afara de bass!

3 răspunsuri:
| NuSpargConturi84 a răspuns:

Du-te in setari(de pe mp3 player) si dai la bass la maxim. Sper ca te-am ajutat.

| Estera_Csipay_1981 explică (pentru NuSpargConturi84):

Am dat tot la maxim. Chiar si din radio ca si radio-ul e conectat tot la acelasi sistem si tot nu merge bassu. Nu ar fi problema sa fie doar bassu ars, insa imi e teama sa nu fie ars ceva la statie ca costa mult

| NuSpargConturi84 a răspuns (pentru Estera_Csipay_1981):

Cred ca s-a ars tubul de bass ca alta explicatie nu am.Vezi daca sunt conectate bine firele de la tubul de bass la casetofon