| nyoentox2002 a întrebat:

Părere despre ultima mea piesa?
https://youtu.be/F6YXvNJOf0Q?si=rfTtY9WPKqNx4pkP

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Binisor. Eu nu prea haelesc genul asata de muzica pentru ca sunt batran am 36 de ani. Mie imi place rapp-ul clasic, sa fie mesaj, flow, dume, poveste. Dar nu va judec pe voi, astia mai mici. Fiecare generatie este diferita. De la voi imi place oscar, se vede ca a stat printre mc'ii adevarati ( doc, deliric). Aica omu chiar spune ceva pe langa fuwuwut mult, am bani si sunt smecher. Mai imi plac ian, strict pentru sound. Si baiatul ala mgk, adica omu macar are versuri spune ceva, inteleg ceva. Eu zic ca daca muncesti si esti original, poti sa ajungi unde vrei. A, da si mai este ala, mgl, chiar e bun omul. Pace.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru nyoentox2002):

Nu-i rau.

| nyoentox2002 explică (pentru anonim_4396):

Artiștii mei preferați sunt Marko Glass și Bvcovia, am crescut cu tot felul de muzică
De când eram mic ascultam de-al de Alex Velea Smiley, apoi Bug mafia, Parazitii, apoi Șatra Benz, și după Ian și Azteca(au fost artistii mei preferați in 2019) apoi sunt cu Marko Glass, Bvcovia, mai multi