| AveRadu a întrebat:

Pe Universal Channel la Reclama cu Dexter Sezonul 6 care va incepe pe 11 sept stie careva care este melodia care canta in fundalul reclamei? eu am retinut " you take on my religion/ranger". Funda celui care-mi spune primul

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| AveRadu explică (pentru Ana235):

Nu aceea era melodia dar multumesc pentru raspuns. :d

| Suciu_Mara_1997 a răspuns:

Si eu o caut, mai este inca una noua in care ii arata pe mai multi, nu o stiti pe aceea?

| RedAbsynthe a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=zhOdoAnma_0&feature=plcp

fa-mi cinste cu o inghetata Nirvana =))

| AveRadu explică (pentru RedAbsynthe):

RedAbsynthe Multumesc foarte multhappy daca veneai cu rasp mai repede te alegeai cu o funda:X merci