| RAY a întrebat:

Pentru cei care asculta muzica hip hop
ce parere aveti despre piesa asta? Cabron - PaRap
https://www.youtube.com/......tps?/watch

mie mi se pare cam dura la adresa altora

7 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Nu, nu mi se pare dur, asta e realitatea, copii de 13-14 ani au ajuns sa comenteze munca unui tip care lucreaza in industria muzicala, dinainte ca ei sa se fi nascut, iar de obicei "criticele" venite din partea "expertiilor" sunt de-a dreptul vulgare.

| RAY explică (pentru SG1995):

Ai ascultat piesa? de puya numai zic nimic daca nu era sisu numai auzeam de el

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Piesa e un pamflet, se refera la comentariile idioate de pe net la adresa muzicieniilor.

| RAY explică (pentru SG1995):

Stiu asta, dar e cam dura piesa parera mea, de mult nu am mai ascultat asa piesa dura la adresa multora, am mai ascultat piese despre hip hop din Romania

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Incearca sa asculti Parazitii, comparabil cu ei, Cabron e bland ca un mieluses. laughing Iti recomand Cheloo - Lumea s-a schimbat

| RAY explică (pentru SG1995):

Stiu piesa

| VictorJulien a răspuns:

Daca asta numesti tu piesa dura inseamna ca nu ai ascultat diss. urile rapperilor americani.