| anonim_4396 a întrebat:

Pot conecta 2 console de mixat simultan la un laptop prin virtual dj sau traktor?

Răspuns Câştigător
| maynaaa a răspuns:

Daca au usb da... daca nu folosesti un mixer si bagi pe imput

2 răspunsuri:
| aihao a răspuns (pentru maynaaa):

Da au usb... dar cum pot configura traktorul sa mi le recunoasca pe amandoua? daca bag pe input la mixer imi trebuie si doua laptopuri..si nici nu pot da sync intre ele...so? mai multe detalii plz. dau funda

| dofmarius a răspuns (pentru aihao):

Daca esti dj atunci trebuie sa stii sa sincronizezi si doua piese daca merg de pe caseta! ca sa folosesti sync'ul trebuie sa stii sa sincronizezi doua piese chiar de pe doua laptopuri diferite