| anonim_4396 a întrebat:

Pot pune pe blog( blogspot), o melodie pe fundal, care, atunci când deschid pagina să înceapă melodia? Dacă da, cum?

4 răspunsuri:
| Xpert a răspuns:

Poti pune cu ajutorul acestui cod:

src="melodiata.mp3" hidden="false" autostart="true" loop="false" volume="60" width="144" height="60" />
P.s: nu uita sa pui si tu tag-ul embed inainte de src.
Daca optezi pentru ascunderea player-ului inlocuieste hidden="false" cu hidden="true" iar dimensiunile player-ului le setezi de la width si height(daca player-ul e vizibil). Daca mai ai nelamuriri nu ezita sa ma intrebi! Bafta!

| Xpert a răspuns:

Se pare ca, codul nu e vizibil pe TPU! O sa incerc sa iti trimit un PM!

| Xpert a răspuns (pentru Xpert):

< embed

src = "melodiata.mp3 " hidden="true" autostart="true" loop="false" volume="60" width="144" height="60" / >

| Xpert a răspuns (pentru Xpert):

Cel de mai sus e codul dar trebuie sa lipesti cateva atribute si operatori (am lasat spatiu ca sa apara pe TPU)!