| AlexaLovesSkillet a întrebat:

Puteti va rog sa imi dati niste trupe de rock instrumental? FUNDA happy

4 răspunsuri:
| Delicacy a răspuns:

Iron Maiden-Transylvania
Scorpions-Coast to coast
Equilibrium-Kurzes epos
Dream theater-Stream of consciousness
Nightwish-Moondance
Dark Empire-Eternal light
Blind Guardian-Beyond the ice
Hammerfall-Something for the ages

| carpediem a răspuns:

Y. J. Malmsteen, Limbonic Art, Crematory...mai sunt, depinde ce gen de rock...

| AlexaLovesSkillet explică (pentru carpediem):

Orice in afara de acela speed [oricum, e speed metal, dar ca idee, nu imi place big grin]. Daca e vreo lista online, sau, daca stii mai multe, si daca nu e deranj, te rog, numeste-le. Multumesc mult happy

| carpediem a răspuns:

Speed?! Ai rabdare si incearca sa simti: http://www.youtube.com/watch?v=kyBj3vNI1g8