| GEOsiDEEALOVE a întrebat:

as dori si eu melodia care se aude in acest videoclip(Zilele SEverinului 2012), ascultati cu atentie de la min 3:20 pana la 4 atunci se aude mai bine daca ma poate ajuta cineva va rog..melodia a mai fost difuzata si la Next TOP Model din acest sezon cand faceau ele poze in Grecia tema parca era:Zeitele din Olimp va rog mult de tot Link-ul este : http://www.youtube.com/watch?v=dAgUr_zmZ8o astept raspunsuri va rog mult de tot

Răspuns Câştigător
| giirkssss a răspuns:

Vanghelis - Conquest of Paradise? funda?

4 răspunsuri:
| VanPersieJr a răspuns:

De ce vrei asta mie nu mi se pare tare deloc

| GEOsiDEEALOVE explică:

Mss din suflet giirkssss baga id meu sa vb acolo cv geo_steaua_1994.vb acolo si despre funda

| giirkssss a răspuns (pentru GEOsiDEEALOVE):

Ok, nu ai pentru cewinking SARBATORI FERICITE!

| GEOsiDEEALOVE explică:

Sarbatori fericite si tie happy