| TwixulDrept a întrebat:

big grin Fanii Bieber sa nu citeasca... spre binele sanatatii lor big grin

Asa...imi ziceti si mie ce e cu Biber asta? si cand a ajuns asa mare,, star"? toata lumea in stanga si in dreapta:
-OMG l-ai vazut pe justis ce tare a fost?
-da fata eu il visez in fiecare seara
-e cel mai tare, il intrece pe Michael
straight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight face
cum a ajuns asta mare vedeta si cum naiba are atatia fani la ce voce bebeluseasca are... zici ca e fata big grinbig grin fanii sa nu se simta jigniti ca stiu ca daca zic ca bieber e prost va simtiti toatewinkingwinking

Răspuns Câştigător
| Jadis a răspuns:

Vezi ca fanii o sa te injure laughing Nici eu nu sunt fana, il urasc, e urat are voce de fata si mai are si freza aia gay, freza care inebuneste fetele mai nou. Eu le urasc pe fetele astea fane si care sunt inebunite dupa el. Iakkkkkkkk. J. B. sukssss

57 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Salut, are doar muulti oameni in spate care ii fac reclama si ii aduc faima. Oamenii aia castiga o gramada de bani de pe urma lui.
Talentat poate o fi, canta la chitara etc. Nu ma enerveaza el in persoana. Ma enerveaza obsesia celorlalti pentru el. Eu nu ma iau de nimeni daca asculta Justin Bieber, dar daca acel cineva incepe sa imi zica ca, vai, e cel mai bun cantaret din lume, daca nu il asculti esti un ratat, cum sa nu iti placa? e genial, super extra paradis, atunci mi se urca la cap si incep sa injur si persoana de langa mine, si pe el. Urasc obsesia pentru el deoarece sincer, nu e cine stie ce. E doar un "artist" obisnuit, cu melodii facute doar ca sa se castige bani din ele, fara nici un mesaj, nici un sentiment transmis, dar asa e moda la muzica in zilele noastre. Bafta

| TeoPT a răspuns:

@ίuℓίa
Exact la genul asta de oameni ma refeream. Gusturile nu se discuta, fiecare asculta ce vrea. Daca iti place JB, asculta-l, dar daca nu-l ascultam nu inseamna ca suntem retardati. straight face Si mai invata limba romana. Cine ar fi gelos pe el, stiind ca face misto de el o lume intreaga? straight face Cum puteti gandi unii?

| TeoPT a răspuns:

Talentat poate o fi, canta la chitara etc. Nu ma enerveaza el in persoana. Ma enerveaza obsesia celorlalti pentru el. Eu nu ma iau de nimeni daca asculta Justin Bieber, dar daca acel cineva incepe sa imi zica ca, vai, "e cel mai bun cantaret din lume, daca nu il asculti esti un ratat, cum sa nu iti placa? e genial, super extra paradis, toti ceilalti sunt nimeni, e cel mai bun cantaret din istorie, toti ceilalti sunt niste retardati etc". atunci ma apuca nervii. Urasc obsesia pentru el deoarece sincer, nu e cine stie ce. E doar un "artist" obisnuit, cu melodii facute doar ca sa se castige bani din ele, fara nici un mesaj, nici un sentiment transmis, dar asa e moda la muzica in zilele noastre. Totusi, nu e singurul. Mai sunt multi, aici intrand si cantareti de rap comercial romanesc (Puya, grasanu xxl etc.) si de house, dance romanesc (Inna, Alexandra Stan). la fel si starurile Disney (Miley Cyrus, Selena Gomez etc.) Eu pe toti ii bag in aceeasi oala cu Justin Bieber. Pe oala respectiva pun o eticheta "Muzica comerciala, manele electronice, facute doar pentru bani, nu transmit nici un sentiment, facute pe calculator in 5 minute, voce modificata etc" Nu numai Justin Bieber e problema, toti acesti "cantareti nemaipomeniti" sunt absolut la fel ca el straight face

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Deci practic mai bine mor ascultând Tokio Hotel decât să ascult vocea de bebe-gay căzut cu fața în ulei!

| thegreatgatsby a răspuns:

Hahahahhahahhaa. No

| pwp a răspuns:

Da...nu inteleg. a ajuns faimos asa...peste noapte.
nici macar nu e major (15 ani parca). nu are nici fizic frumos, si fata lasa de dorit.
si mai are si voce de fata
jos cu cap de mop!
cine ma sustine? happy

| Sconcsiş a răspuns:

Taci ma ca ii fain. Uite cel mai nou videoclip
http://www.youtube.com/watch?v=IzNo5KBwWow

| Sconcsiş a răspuns:

@Pinkkk

Du-te si arunca-te in cel mai apropiat rau...

| Sconcsiş a răspuns:

@ίuℓίa

De obicei oamenii folosesc urechile pentru a auzi, asa ca te rog pune-ti-o la loc pe cea pe care ai scos-o cand l-ai auzit pe Buder si ti s-a parut bun. Multumesc pentru intelegere!

| Ambassaderåd a răspuns:

Salut! Nici eu nu's fan Justin Bieber. dar are unele piese calumea. cu unii cantareti renumiti. El a devenit renumit si un star peste noapte de la prima piesa cu Ludacriss in sala de bowlingi laughing si apoi cea cu S. Kingston. Plus ca mai are freza aia care indiferent ce ai faci. la fel revinehee hee. e bizar straight face. Insa am vazut faze pe net ca da. e cam prost cum ai spus si tuhee hee. dar asta e big grin. si insa ca s-a nascut in timpul acestei noi generatii din... 94/ 96 si are priza la fete. cica s-a sarutat cu Kim Kardashian straight face LOL! asta e tongue

| yumeee a răspuns:

Dacă mai văd numele limbricului ăstuia menţionat pe TPU o iau razna!
GATA, PEOPLE!

| Nicoleta a răspuns:

Nici eu nu il suport.Nu suport fanele care zbiara disperate dupa el, care cumpara reviste peste reviste pentru o poza cu el, care cer idul lui pe TPUlaughing etc.
Ma enerveaza ca are atata succes incat a castigat deja cateva premii la MTV, iar alti artisti care chiar merita, nu au castigat nimic.
Ma enerveaza mutra aia a lui pe care o tot vad din ce in ce mai des in reviste si la tv. Nu suport sa vad fete care il "venereaza" de parca ar fi Dumnezeu, care il plaseaza pe un loc superior altor artisti care au o muzica buna.
Mai pot continua, dar ar dura cam multlaughing
papa!

| Nicoleta a răspuns:

ίuℓίa
Ok.Gusturile tale, problema ta.Nu inteleg ce nu iti convine si de ce comentezi raspunsurile date anterior? Intrebarea nu iti era adresata.Mai citeste odata inceputul intrebarii.
1.Nici un baiat nu e gelos pe JB pentru ca nu au de ce.
2.laughing Sincer nu mi-as dori NICIODATA sa fiu in locul lui.
3. Eu nu am zis ca ascult muzica lui, dar cand esti intr-un magazin de exemplu si auzi la radio o melodie de-a lui ce vrei sa facem?
4.Deja se stie ca filmuletul aparut pe net era doar o farsa pentru fanii sau mai bine zis fanele lui JB.
Apropo draga ai grija cum vorbesti si inainte sa poestezi raspunsuri jignitoare la adresa userilor TPU, citeste regulamentul si vezi ce poti pati daca continui asa.
Inca odata iti spun ca intrebarea acesta nu iti era adresata.Citez din intrebare "Fanii Bieber sa nu citeasca... spre binele sanatatii lor ".

| Jadis a răspuns:

Wohooo cate persoane anti Justin bieber laughing yeeeeeeeee

Ma bucur sa va cunoscccccccc laughing Ma bucur ca suntem atatia laughing

| Jadis a răspuns:

Aaaaa daaaaa si pentru cine se utia la south parca

http://www.youtube.com/watch?v=EJ63W-UJgsY&feature=related (justib bieber dies) e cea mai tare :))))))))

a da si mai e

http://www.youtube.com/watch?v=HUfweRZotqg&feature=related (nu ma mai pot tine :))))) )

uitat-va fani anti JB :)

| Jadis a răspuns:

Faaaa @ίuℓίa...intrebarea asta e dedicata celor anti JB u ce dracu cauti aici? ha? si apropo, cine te crezi tu sa vii aici sa comentezi, am vazut ca ai avut ceva de comentat pentru fiecare utilizator care a raspuns, inclusiv mie. Hai pleaca ca nu ai ce cauta printre noi. A SI FREZA LUI ESTE GAY NU MA MAI CONTRAZICE laughing.

Ei bine iuli draga am si eu ceva de comentat la concluziile tale

1. de unde stii asta? poate nu sunt

2.de ce am fii gelosi din moment ce nu ne place de el? ce proasta esti

3.cine o zis ca ascultam? laughing)))

4. fraierooooooooooo laughing

| Jadis a răspuns:

@Iulia Si ce daca ma faci fraiera...nu inteleg. Tu crezi ca sunt proasta ca tine sa pun la suflet tot ce imi zic utilizatorii...Se vede ca ai pus la suflet asta pentru ca m-ai facut si pe mine fraiera. Deci chiar nu ma intereseaza. A da si tu ce mai cauti pe pagina anti JB? N-ai plecat inca? HAI IESI

| ii a răspuns:

E doar frumos. si ce daca are voce de fata?
Macar canta binewinking

| ii a răspuns:

Okk.Sunt singura de'aici care imi place JB.Eu chiar nu suport sa se ia cineva de o persoana care mie imi place mult. Am citit ce ati zis toti si pe toti va contrazic :
1.RoRoxana - Filmuletul e trucaj.Am intalnit multi fraieri de genul tau care habar nu au ca multe din emisiunile, stirile de la TV sunt inventate pentru ca nu mai au povesti care sa le dea.oh go on
2.Parker - JB are o voce extraordinara, nu mi se pare ca are voce de fetita, are doar o voce frumoasa si nu stiti sa apreciati asta.
3.andreylarentiu - Chiar crezi ca impresionezi pe cineva cu vocabularul asta? Am ajuns la o concluzie, esti gelos ca JB are succes la fete si ai vrut si tu sa impresionezi fetele cu vocabularul asta de ***.winking
4.cata96 - Bravo lui ca are mai multe FANE decat FANI, pff. da gelosi mai sunteti ca are succes la fete.
5.nicoleta - Fiecare cu gusturile lui. Tu zbieri dupa o/un retardat/a... altele zbiara dupa JB.
6. EvaEve7 - Stiti doar sa il criticati. Macar el a ajuns ceva, cineva. dar voi? Gata cunosti 2, 3 persoane si te crezi mare om ca sa-l critici tu pe JB
6.GanduriNegre - JB nu are voce? Asculta melodiile lui oleaca.winking JB e un nimeni? E o vedeta desteapt-o. tu esti un nimeni daca stai sa te gandesti mai bine.
7.psychosocial - Esti unul din acei oameni pe care eu nu-i suport. Se iau de o persoana care nici nu o cunoaste.
8.Ambassaderåd - De ce asculti muzica lui daca e prost?
9.ShaPPer - Daca JB e ratat, tu ce mai esti?
10.cristyyy - Serios? ai dat pe spate rolling eyes
11. ivana - JB nu e urat [ nu stii tu ce e aia frumusete ], asculta oleaca cum canta si apoi judecal dupa voce, rar gasesti baieti cu freza lui, sincer. sunt inebunita dupa freza lui si nu ma intereseaza ce credeti voiwinkingAi vazut tu gay cu freza lui? raised eyebrows
OKK.aCUM CONCLUZIILE LA CARE AM AJUNS.
1.BAIETII SUNT GELOSI PE JB PENTRU CA ARE SUCCES LA FETE.
2. UNII DINTRE VOI SUNTETI GELOSI PE EL CA ARE VOCE SI CA VOI NU, CA UNII SUNTETI GELOSI PE FREZA LUI, SUNTETI GELOSI CA EL E VEDETA SI VOI NU.
3.DE CE ASCULTATI MUZICA LUI DACA NU VA PLACE DE EL?
4. SUNTETI DOAR NISTE FRAIERI CARE CRED TOATE PROSTIILE CARE SE zic LA TV :-J JUSTIN BIEBER E GAY, AUZI ASTAlaughinglaughinglaughinglaughing JUSTIN BIEBER E MOSNEAG DE 50 ANIlaughinglaughinglaughinglaughing ASTIA DE LA TV NU MAI AU CE DA SI INVENTEAXA TOT FELUL DE CHESTII :-J NUMAI PROSTII NU STIU ASTA.

| ii a răspuns:

Frumushik >>> Am citit ce scria aici pentru ca stiam ca o sa il jigniti si am vrut sa vad ce va duce capu.winking
Nu mai zic nimic. Stiu sigur ca toti cei care il jigniti sunteti jelosi pe el.
Vorba asta exita de cand haai.
" Daca jignesti pe cineva inseamna ca esti gelos pe el/ea. "

| ii a răspuns:

Alooo Ivana. Nu auzi bine?
Te striga mata de la baie ca sa ****. du-te si-o sterge!

| ii a răspuns:

Ivana,
Fraiera e mata pentru ca te-a nascut. mi-e mila de ea si de familia ta ca trebuie sa te suporte zilnic.winking

| TwixulDrept explică:

Iulia esti total pe dinafara ...am zis ca fanii bieber sa nu intre, esti cam chirete sau ce?
si... voi fanii sunteti atat de obsedati de el si de fata lui ca nu mai vedeti realitateawinking

| TwixulDrept explică:

Multumesc pentru raspunsurii... iulia-poti spune ce vrei despre biberonul tau ca pe mine una nu ma intereseaza.am spus in intrebare fanii bieber sa nu intre

| TwixulDrept explică:

Iulia lasa-i in pacee ei mi-au raspuns mie. eu am pus intrebarea si am specificat CLAR ca oamenii obsedati de specimenu numit Bieber sa nu intre...ca nu am chef de cearta cu tine ca la cat sunteti de obsedati de bieber nu mai vedeti realitateawinking

| TwixulDrept explică:

Voi ori sunteti prosti ori sunteti chiori ce naiba nu intelegeti sa nu mai veniti aici sa comentati? am vrut sa vb numai cu cei carora nu la place justin si daca veniti cu replici d-alea filizofice ma doare fix in pix ce drequ suntem oameni intelegeti si voi de vorba buna si nu-l mai ridicati in slavi pe bieber ca parca il cunoasteti si sunteti ruda cu el

Răspuns utilizator avertizat
| Trăie a răspuns:

Ai dreptate nici eu nu stiu da cred ca are spatele asigurat daca deja canta cu lundachris si artisti renumiti da pe mine personal ma enerveaza

| SMaricel a răspuns:

Buna, am vazut un filmulet pe youtube in care arata ca Justin Bieber asta.nu este real si nu exista.de fapt este un pedofil de 51 de ani deghizat intr-un copli de 16 ani adica JB.Nu prea imi place justin bieber din melodile lui se cunoaste ca e un impostor cum poate el sa cante asa de subtire
iata aici si un video care dovedeste ca justin bieber nu exista. dar asta nu stiu sigur daca este adevarat http://www.youtube.com/watch?v=auANHoHvt70.uitati-va la acest video...Pa,pa