| TwixulDrept a întrebat:

big grin Fanii Bieber sa nu citeasca... spre binele sanatatii lor big grin

Asa...imi ziceti si mie ce e cu Biber asta? si cand a ajuns asa mare,, star"? toata lumea in stanga si in dreapta:
-OMG l-ai vazut pe justis ce tare a fost?
-da fata eu il visez in fiecare seara
-e cel mai tare, il intrece pe Michael
straight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight face
cum a ajuns asta mare vedeta si cum naiba are atatia fani la ce voce bebeluseasca are... zici ca e fata big grinbig grin fanii sa nu se simta jigniti ca stiu ca daca zic ca bieber e prost va simtiti toatewinkingwinking

Răspuns Câştigător
| Jadis a răspuns:

Vezi ca fanii o sa te injure laughing Nici eu nu sunt fana, il urasc, e urat are voce de fata si mai are si freza aia gay, freza care inebuneste fetele mai nou. Eu le urasc pe fetele astea fane si care sunt inebunite dupa el. Iakkkkkkkk. J. B. sukssss

58 răspunsuri:
| Parker a răspuns:

Justin Bieber e un adolescent de 16 ani parca care e super-star datorita calitatilor vocale, cica
Pe romaneste. un pusti a postat videouri pe youtube cum canta, un manager muzical l-a vazut si s-a ales cu un contract apoi altul etc si a ajuns cunoscut...
Datorita frezei si fetei copilaresti, candide, este adorat de adolescentele pubertine in deosebi intre 13-15 ani.
Aceste sunt informatii de clasa generala, daca vrei ceva mai amanuntit, stii formula : google

| Sn00pY a răspuns:

Nu cred ca o sa ajunga macar dar sa il depaseasca pe Michael Jackson
cat despre jb ...doar vocea spune totstraight face

| cristiiiiiii a răspuns:

Eu un prost frate lasa-ma cu asta se crede mare vedeta si daca il prinde unu si ii da o palma plangerolling on the floor

| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Pai.nu stiu cum a ajuns domnul Justin Piper asa mare vedeta. poate ca:
1. JB nu stie sa se pise
2. A fost un concurs de "cel mai mic penis" si s-au inscris mai multi barbati si toti au fost eliminati deoarece JB era campion laughing
3. JB n-o sa depaseasca pubertatea nici la 60 de ani laughing)
4. JB se crede mare vedeta ca stie sa cante la chitara. ce mare rahat? si eu stiu si nu ma stie nimeni laughing
5. colegul meu skater arata ca JB doar ca are o atitudine mai masculina si il iubesc fetelehee hee
6. JB ar fi chiar un baiat nice daca ar lasa rusinea la o parte.
Poate o cariera in alt domeniu ar fi mai indicata pentru el big grin

| Nebuneală a răspuns:

oh go on Biberonu laughing imi e sila cand il vad. Sunt de acord cu tinehappy

| psychosocial_6198 a răspuns:

Bai deci in primul rand justin beiber sucks...in al doilea rand ii pitik si se face de ras pe scena wsm da lumea cu sticle dupa el pe scena si se loveste cu capu de vitrinele de la magazine?laughinglaughinglaughingdaca si asta e super star atunci se duce de rapa lumea astalaughinglaughinglaughing)

| thebloodsoul a răspuns:

Pai faza este cu parul ala toate sunt innebunite poate ca daca ar fi chel si s-ar imbraca mai naspa nu ar mai fi ceea ce este

| SoulReaver a răspuns:

Nu e prost cel ce face bani prosti sunt cei care ii dau bani big grin

| RoRoxana a răspuns:

Sincer nici eu nu inteleg:))
Imi iau si eu o frunza si ma duc sa cant la Penny "Foaie verde lamaita":> Sa vedem daca devin si eu SuperStar:x si toti baietii super draguti sa aiba postere cu mine pe pereti :>.
Nu de mult am auzit ca e un mos pedofil:))
(uite http://pitik4ever.wordpress.com/......-de-ani-o/ )
Whoow! Ce tragedie! Dragi fani nu vizualizati acest material! Ati putea ramane traumatizati!:O:O:O

Bine... dand la o parte faptul ca are voce de fetita inocenta, totusi, canta destul de bine(cred) :))
Pana la urma, ii merge? Ii merge:)) Ce sa-i faci:))

| RoRoxana a răspuns:

@ίuℓίa Draga, cred ca oricine si-a dat seama ca filmuletul e trucat si ca eu eram ironica. Dragut'o...nu ai decat sa ma contrazici pana maine ca pe mine ma doare in cot mai pe romaneste...Si idem @Frumushik, nu vezi ce scrie? Fani Biberon sa nu intre! Te sfatuiesc sa consulti un oftalmologwinking

| Sixx a răspuns:

Despre Justin Burete-n-cur:
1. da, are freza de gay.
2.nu,nu are voce.
3.ma doare undeva ca stie sa cante la chitara...eu cant si la chitara si la pian, sunt la scoala de muzicaa si tot nu sunt vedeta big grin.(practic stiu care-i muzicaa buna)
4.are 16 ani? cand l-am vazut primadata am crezut ca are 13-14.
5. ANTI JB 4EVER! tongue

| rose_9640 a răspuns:

Asa este
bravo fato
eu cand l-am auzit pentru prima data am crezut ca e fata rolling on the floor))
sal intreaca pe michael?straight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight face
cine draq se crede copilu asta numit justin(a)laughing
angryangryangryangryangryangryangry
michael e cel mai bun cantaretz pop si rock-pop
e o LEGENDA
nu cred ca o sal intreaca cineva in urmatoarele decenii cine stie chiar secole poate
sper ca mi-am aratat destul ura fata de justina bieber
big grin

| rose_9640 a răspuns:

Si iuliarolling on the floor))
chiar nu te duce capu pentru ca nu am avea de ce sa fim gelosi pe el
de ce am avea?raised eyebrows
si esti chiar analfabeta fato?
jigniti? pentru cultura ta se scrie jigniti

| Lavy_5428 a răspuns:

Salut! Sunt de aceiasi parere... dar nu vreau sa jignesc pe nimeni! Eu una nu-l ascult...laughing

| Cata96 a răspuns:

Prop de introducere:)):Bieber e GAY
si fani sincer are numai fete:)):))saracu' poate de aia ii gay ca duce lipsa
mai multi il urasc:))uite dovada
http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4
videou' asta are aproape de 2ori mai multe dislike:))
**apropo... a ajuns vedeta pentru ca USHER il tot pupa-n C**

| Alina14_7933 a răspuns:

rolling on the floor))))))))))))))))) da, corect. nici eu nu stiu, sincer, dar cam asa e, toate is disperate. unele melodii si mie imi plac, dar putine. ma rog, oricum, ai multa dreptate. si faza cu " fanii sa nu se simta jigniti ca stiu ca daca zic ca bieber e prost va simtiti toate" a fost ff tare rolling on the floor)))))))))).

| єlмσιѕмувσуfяιєηd a răspuns:

Prima Data...Credeam Ca E Un Prost Disperat Dupa Atentie.
` Cred Ca Parul` Lui Il Face Mai 'Hot'
` Canta La Chitara
` E Destul De Frumusel
` Canta Cantece De Dragoste

Acum` Am Ajuns Sa Imi Placa Cat De Cat Da` Nu Is Nebuna Dupa El happy Imi Plak` Doua-Trei Cantece Doar :]

| sheryn a răspuns:

Sincer mi se pare un copil, are el 16 ani dar pare de 10batting eyelashes, si nici nu imi plac melodiile lui

Răspuns utilizator avertizat
| MeGeorGiAnna a răspuns:

Deci fratilor... uitati ca inca un fan a lui justin comenteaza : vad ca iulia e singura ca online( din punctul meu de vedere, si din cate posturi am citit). voi il criticati pe justin de parca ati fi voi mari vedete.prima oara uitati-va la voi apoi spuneti ceva despre o vedeta.am citit si : Voce chiar deloc nu are draga mea daca tot nu il suporti si nu-ti place cum arata de ce " nayba " i-ai ascultat o melodie sau mai multe de-a lui? hai frate. are voce chiar extraordinara, doar nu ajungea el star asa peste noapte daca nu are talent la muzica si el nu a facut lectii de pian si chitara. a invatat singur sa cante la ele. sa stiti eu nu vreau sa ma cert cu nimeni dar nu aveti dreptate in privinta cu aceste posturi. sunt unii oameni carora le place si unii carora nu le place de justin. aveti voi ceva impotriva ca are in mare parte numai fane si nu fani? vai ce sa spun, prietena voastra nu sta destul timp cu voi hai ca deakma o dati in fasole zau. n-am vrut sa jignesc pe nimeni dar viata soarta si destinul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate ala ai un gay...are moaca care cere pumni d-aia plasati pe mijloc, ce dreak n-a auzit de frizer cu maciuca aia in cap? fanele dracu si justinu` vostru al dracu cu toti fanii lui de lingai in curuletz laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pup...euuu big grin
jos cu cap de dicky si cu iulia spanzurata aia de 10 ani,`the dracu ca ti-o dam in capra fa du-te dracu!

| ShaPPer a răspuns:

Ai dreptate Frumushik sunt cu tine la faza asta. Si in primul rand MJ va ramane mereu regele popului. Justin Bieber este un ratat chatterbox

| ShaPPer a răspuns:

Ai dreptate este un ratat complet Justin Bieberwinking. Sunt de acord cu tine. MJ va ramane mereu regele popului indiferent de cine o sa apara...

| Yuki_4362 a răspuns:

@ίuℓίa
Vezi ca te ataci singura. happy Ne duce capul mai mult decat pe tine, te asigur de asta. Du-te si viseaza acolo la Justin Biberonul tau smug
Justin Biberon suks!

| JustinBiggayBieber a răspuns:

Omg omg nici eu nu`s fan!

| alexandra_1175 a răspuns:

Na sa spun si eu Il plac pe justin sunt fana mare ii ascult melodiile ma uit la poze cu el dar nu inseamna ca e tot ce ati spus voi despre el Chiar e frumosil plac tare mult sunt ''indragostita''dar nu insemna ca numai el e pe pamant treaba voastra daca nu iul placeti