| Copakbana a întrebat:

Am ascultat intr-o zi la radio o melodie superba. Nu stiu nimic de ea. Doar ca dupa voce e cantata de un negru si pe toata durata melodiei, in fundal canta o femeie cateva cuvinte.le repeta pe toata durata melodiei. Practic ala e negativul. vocea ei si un instrumental.

3 răspunsuri:
| Anacond3 a răspuns:

Pff e greu de dedus... nu iti mai amintesti niste versuri?

| Copakbana explică (pentru alexr8):

Din pacate nu. Vocea lui ma duce cu gandul la Jay Z sau P Diddy. Dar nu e cea cu Kanye West..sau aia ceva cu Paris. E superba vocea din fundal, aia face practic melodia.