| wutang a întrebat:

Am facut si eu o " piesa " ca sa zic asa. Prima melodie. vreau sa-mi ziceti o parere, buna, rea, le accept pe toate. si 2-3 sfaturi. Cer scuze pentru calitatea sunetului, am microfon de pc.
http://www.youtube.com/watch?v=9VAyJcMFTqg
MULTUMESC!

6 răspunsuri:
| FloreaVicentiu97 a răspuns:

Nu sunt eu un mare fan al rapului dar suna bine :d ar trebui sa incerci sa schimbi putin ritul pe la 1.02-10.6 si pe la 1.40 poate sa iasa si mai bine!(nu o spun cu rautate )

| DianaDidi95 a răspuns:

Suna destul de bine, si versurile sunt ok!
Un sfat ar fi ca data viitoare, linia melodica [negativul] sa fie mai complex. Am impresia ca se repeta aceleasi cateva sunete de la inceputul pana la sfarsitul piesei. Oricum, e un inceput bun, bafta in continuare! happy

| onasis1961 a răspuns:

Dacă este compusă de tine, este strong! Continuă că nu e rău, nimeni nu a fost perfect din prima.Multă Baftă!

| wutang explică (pentru onasis1961):

Versurile sunt 100% proprii.
Multumesc foarte mult!

| wutang explică (pentru FloreaVicentiu97):

Mersi de sfat!

| wutang explică (pentru DianaDidi95):

Multumesc!