| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu sa pot face beatbox! Ai nevoie de ceva anume ( har laughing )?! Cum pot invata?!

Răspuns Câştigător
| Rumzeis a răspuns:

Ii destul de greu. Eu am invatat greu. Am inceput cu sunete usoare si tot asa. Poti sa te uiti pe youtube la lectii de beatbox.Is multi oameni care dau lectii pe youtube si asa usor poti invata. Si da. Ai nevoie de putin talent. laughing)

4 răspunsuri:
| Stufii a răspuns (pentru Rumzeis):

Tu de unde ai invatat?! Exista vreun canal pe youtube pentru asa ceva?!winking

| Rumzeis a răspuns (pentru Stufii):

Eu personal nu prea stiu canale specifice. eu am invatat cu ajutorul unui prieten si ma uitam la beatboxeri mai buni ca si tom thum, sau marcus perez. Am incercat, nu toate mi-au iesit dar am invatat mult.

| Stufii a răspuns (pentru Rumzeis):

Ok! Merciwinking sper sa fac si eu ceva... daca o fi de mine treaba asta acum!

| Rumzeis a răspuns (pentru Stufii):

Mult noroc.winking