| valentinandrei a întrebat:

Salut cand eram mai mic aveam o caseta cu manele(cred) care continea o melodie copiata perfect dupa asta : ALABINA BAILA MARIA - BAILA MARIA numai ca era in limba romana (duetul era tot cu un barbat si o femeie) nu o gasesc deloc pe internet..si nici macar nu stiu cum se numeste, poate stie cineva sau o are cineva:-s Va Multumesc!

http://www.youtube.com/watch?v=mbxJcAa9DxA

2 răspunsuri:
| aneliram a răspuns:

buna
ioana si florin peste-oriunde mergi tu merg si eu, cred ca melodia asta o cauti, nu?

| valentinandrei explică (pentru aneliram):

Din pacate nu e asta. oricum multumesc mult!