| georgica112 a întrebat:

Cine este interesat/a sa formeze o trupa. Eu compun piese(versuri) in diferite limbi dar mai ales in romana. As putea fi vocea masculina si ar mai trebuie cea feminina! Bineinteles si tot ce mai e nevoie intr-o trupa!
La gen nu am mari pretentii, de la pop, dance, latino pana la rock(lent mai ales). Contactati-ma! happy

3 răspunsuri:
| Vasile_Balan_1991_EOWO a răspuns:

Salut ai un contact skype as dori sa vorbim putin de versu si piese si cit riguardiaza trupa....eu as dori sa gasesc pe cineva sa conpune pentru mine dar eu sa cant si sa fac tot ce trebu pentru a le publica astept raspuns

| georgica112 explică (pentru Vasile_Balan_1991_EOWO):

Scuze ca iti raspund asa tarziu....ma gasesti la id boy_soimul_yo

| georgica112 explică (pentru Vasile_Balan_1991_EOWO):

Scuze ca iti raspund asa tarziu... boy_soimul_yo e id meu. vb acolo