| Gimmy2thefunkyname a întrebat:

Concertul lui Lady Gaga este interzis minorilor? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| bubulina2012 a răspuns:

Nu e interzis minorilor si daca te duci e super! eu am intrat in MonsterPit! Abia astept.

6 răspunsuri:
| username6636 a răspuns:

Buna!
Nu, cum sa fie interzis minorilor? laughing
Sper ca te-am ajutat, Bye!

| tpb a răspuns:

Ma rog, ar trebui sa fie interzis...la naiba, la ce face lady caca si e mandra de fanii ei...eu nu m-as duce la concert

| HoneyCocaine a răspuns:

Nu este, eu am 14 si ma duc. :]

| Gimmy2thefunkyname explică (pentru bubulina2012):

Si eu abia astept! Azi m-a sunat prietena cea mai buna si m-a intrebat daca vreau sa vin cu ea...big grin

| masha2000 a răspuns (pentru Gimmy2thefunkyname):

Ai fost la concert cu prietena ta cea mai buna fara mine? m am suparat

| masha2000 a răspuns:

Cum ai fost cu prietena ta cea mai buna si nu m ai luat si pe mine? block