| anonim_4396 a întrebat:

Salut lume, dau funda pentru cine ma ajuta, vreau lume care se pricepe nu "datu' cu parerea"
Am nevoie de niste casti (dopuri) pentru muzica de pe telefon S3 (am inteles ca conteaza tipul de telefon) nu e neaparat sa fie 50/50, subinteles ca vreau ceva mai bun decat castile standard Samsung,

2 răspunsuri:
| Cigarettă a răspuns:

Eu ţi-aş recomanda să te duci la un "centru" d-ăsta de telefoane, gen: Orange Shop, Vodafone... le spui ce fel de fel de căşti vrei şi pentru ce telefon şi ei îţi vor recomanda căştile exacte :d.
Sper că te-am ajutat ^_^

| hasuflorin a răspuns (pentru Cigarettă):

Nu prea, ma indoiesc ca stiu ei ce casti is mai bune laughing) poate mai bune pentru telefon dar eu vreau sa fie bune la sunet