| Dumy53 a întrebat:

SAlut prieteni :)
Numele meu e DUmy, NU e asa mult timp de cand m-am apucat de muzica :) Vreau pareri, Multumesc!
http://www.youtube.com/watch?v=yDCjoN868Tg&feature=youtu .be

7 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Bine, dar versurile sunt cam naspa.

| unknownn a răspuns:

Sincer nu-mi place.
Adica cel putin melodia asta, mai ai de muncit la versuri care sunt execrabile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ohooo,mai ai mult de lucrat pana ii ajungi pe B.U.G. (foarte mult, chiar).
Si pun pariu ca te cheama Dumitru, nu DUmy.

| Dumy53 explică (pentru anonim_4396):

ASta o stie si unu de clasa a 2-a ca am mult de lucrat pana ii ajung pe B.U.Ghee hee, NU se compara cateva luni ale mele de cand m-am apucat cu ani grei ale trupei happy mersi pentru raspuns

| Dumy53 explică (pentru Xtadelo):

Ms pentru raspunshappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumy53):

De altfel, pot sa spun ca esti mai bun ca multi pe care i-am ascultat.Iar versurile nu sunt chiar asa execrabile cum zice @unknown.Pentru un incepator, e destul de binehappy.Dar nu te lasa, de jos au inceput toti!winking

| Dumy53 explică (pentru anonim_4396):

Asa e, nu poti fi bun deodatawinking Multumesc pentru incurajari happy