| revelatia2003 a întrebat:

Salut! Stie cumva, cineva, cum se numeste o melodie care contine cuvantul "situatie" (situation), e o melodie straina, cantata de o femeie.E ceva genul: is situation... protection (sau perfection), si apartine genului pop sau muzicii de club. Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Si happy nation contine acest cuvant (de aceea ti-am lasat link-ul), ai versurile aici:
http://www.azlyrics.com/lyrics/aceofbase/happynation.html

2 răspunsuri:
| revelatia2003 explică (pentru RoyDupuis):

Stiu melodia Happy Nation a celor de la Ace of Base, chiar o am in playlist.Dar stiu sigur ca acea melodie continea cuvantul "situation". Oricum, nu-i nimic happy