| Metallica1 a întrebat:

Salut,sunt din Timisoara si eu impreuna cu colegul meu (ambii chitaristi) vrem sa ne facem o fortatie.Doar ca avem nevoie de un bassist, tobosar si un vocalist.Cine este interesat sa imi trimita un mesaj privat cu id-u de mess.Multumesc

4 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Intreb doar de curiozitate, ce aveti de gand sa cantati?
Si de cand canti la chitara?

| MegaMoartea a răspuns:

Ce gen vreti sa cantati?

| Metallica1 explică (pentru MegaMoartea):

Rock,pop rock, classic rock.Guns n roses, Metallica, Maroon 5, Red hot chili peppers.Eu cu el cantam de 2 ani, avem 2 ibanezuri acustice si suntem gata de treaba.Tu ce echipament ai?

| MegaMoartea a răspuns (pentru Metallica1):

Eu nu am niciun instrument.Ascult classic rock, trash, hard metal iar uneori pop rock.Intrebam deoarece eram curioasa.Si eu sunt din Timisoara.