| Neagandalf a întrebat:

Aceasta nu este o intrebare, este de fapt un anunt!
Vreau sa anunt pe cei pasionati de muzica prin muzica ma refer la cei care compun: Versuri, Instrumentale, etc
Daca nu sunteti unul din acestia si doriti sa fiti scriti la raspunsuri iar eu va trimit adresa de YAHOO.
Tot ce trebuie sa aveti: Ambitie, Sa fiti de treaba, Simtul Umorului si cam atat!

Răspuns Câştigător
| SaDiCuL a răspuns:

Eu am numa simtul umorului si scriu poezi, daca e ok adauga ionetealexandru@yahoo.com
am aflat ca pot compune cand am incercat sa jignesc o colegalaughing

6 răspunsuri:
| Stitch92 a răspuns (pentru SaDiCuL):

Alexe avem aceiasi poveste.
Raspuns intrebare: Tot poezii compun si eu, daniel_oprea36@ymail.com

| Neagandalf explică (pentru Stitch92):

Dar nu ati spus daca vreti sa faceti muzica!

| Neagandalf explică (pentru Stitch92):

Dar nu ati spus daca Vreti sa faceti muzica!

| Neagandalf explică (pentru Stitch92):

Si vreti sa faceti muzica?

| Stitch92 a răspuns (pentru Neagandalf):

Inca nu am incercat, sincer sa fiu. Voi lucra maine, sa vad ce imi iese, si daca e ceva te anunt printr-un mesajwinking

| Neagandalf explică (pentru Stitch92):

Ok Astept