| griffindolph a întrebat:

Ajutati-ma va rog cu melodia asta http://yourlisten.com/channel/content/16934875/Cum_se_nu meste_melodia? rn=7vy2srlxz9xc#Cum_se_numeste_melodia? rn= 7vy2srlxz9xc&_suid=135584476274706243334760912651

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Era chiar asa greu sa o pui pe Youtube? Cine crezi tu ca isi face cont pe siteu ala doar ca sa asculte o melodie?

| griffindolph explică (pentru William):

Cine isi da interesul si nu raspunde aiurea doar pentru alerga dupa premiul facut cadou pentru cele mai multe raspunsuri

| William a răspuns (pentru griffindolph):

Dupa cum vezi nimeni nu isi da interesul.