| NeGaTiwE a întrebat:

am auzit astazi o melodie sincer nu am apucat sa ii aud refrenu dar era lenta si tipul din melodie zicea out of my head out of my mind cam atat am retinut si am mai auzit melodia asta mai de mult stiu ca este un pic mai veche happy Multumesc + Funda

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fi asta? http://youtu.be/Wd2aeZhu9xY

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur nu s-a filmat unul care se ruga de aia a lui sa ejaculeze?

| PamyLove a răspuns:

Fastball - Out of my head
Intrati pe YouTube si scriai "out of my head out of my mind " ca si cuvinte cheie.

| NeGaTiwE explică (pentru PamyLove):

Hehbig grin Crezi ca nu am incercat nu este accea dar partea cu out of my head out of my mind nu este in refren thinking Ori cum mersi

| NeGaTiwE explică (pentru anonim_4396):

Salut sad nu este melodia care o caut si eu am incercat sa scriu partea cu out of my head out of my mind si nu am gasitsad mersi

| NeGaTiwE explică (pentru anonim_4396):

Sigur nu esti taran?