| AndreeaAS a întrebat:

Am un prieten care e fotbalist si ar vrea sa se lase si sa se apuce de muzica (rap in special). Inca e mic, are 11 ani si reuseste sa zica versurile foarte repede si vocea pot sa zic ca il ajuta, deoarece e mai groasa. Voi ziceti ca e bine? Eu una cred ca da, dar el inca nu e sigur de ce vrea sa faca. FUNDA!

3 răspunsuri:
| Rebekka97 a răspuns:

Pai inca e mic.De ce nu le face pe amandoua si vede mai departe? Poate da norocul peste el si-l descopera cineva si incheie un contract si ajunge un rapper renumit s.a.s.m.Sau poate ramane doar un hobby.Sa-ti raspund la intrebare clar e bine.

| Duucu a răspuns:

Știm că este vorba de tine, ca la majoritatea userilor care fac asta.Nu e o problemă, și eu o făceam la început.
Ai vise de copil, e ceva normal, la vărsta ta nu prea faci diferența dintre adevăr și realitate.Nu e rău să visezi, dar tu abuzezi.Rap vei face la 18, minim 16 ani, cănd deja cunoști limba română foarte bine, ai dicția dezvoltată și cunoști multă filozofie.

| AndreeaAS explică (pentru Duucu):

Nu, nu sunt eu. Eu sunt fata si am 13 ani si nici macar nu sunt la o echipa de fotbal. laughing In fine... Si FetitaDeCaramel, nu le poate face pe amandoua deoarece parintii si antrenorul lui nu sunt de acord. Ma rog, o sa ia in considerare raspunsurile voastre. (e langa mine deci si el a vazut laughing )