| cosmyonly1 a întrebat:

caut o melodie pop/dance in spaniola cantata de o tipa, tot cemi amintesc e ceva cu maria, corazon el desttino

5 răspunsuri:
| Johndoe2023 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=LWxJMLlYTAo e asta? daca nu da mai multe detalii

| cosmyonly1 explică (pentru Johndoe2023):

Nu e asta.Am auzito din intamplare la o terasa..nu stiu daca e 100% spaniola sau solissta tot cemi amintesc e linia melodica a piesei iar versurile nu-mi sunt prea cunoscute. maria mi corazon

| cosmyonly1 explică (pentru Johndoe2023):

E faina piesa are ritm bun; che mi corazzon, el destino ceva cu maria atat imi mai amintesc

| phantom7 a răspuns:

Este 100% http://youtu.be/_vikApo9SzQ

Flor de Lis - Mich Golden & Fran Ramirez ft. Andrea Santamaría
e frumoasa melodia

| cosmyonly1 explică (pentru phantom7):

Mersi pe asta o cautamwinking