| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de prima mea melodie? http://www.youtube.com/watch?v=jrDxf4DR1Ew Multumesc pentru sustinere :D

Răspuns Câştigător
| Vans a răspuns:

E genu' de rap slab, cu versuri siropoase, banale.
Mai ai mult de lucrat, asta-i sigur.Iar dacă vrei cu adevărat să faci rap, citeşte! Dezvoltă-ţi vocabularul.
Trebuie să ai versuri bune şi inteligente.Nu poţi pune 3 cuvinte care să rimeze şi să te aştepţi ca lumii să îi placă. Dacă vrei să impresionezi fetişcanele de 10 ani o să reuşeşti, dacă vrei mai mult trebuie să munceşti şi să ai răbdare.

6 răspunsuri:
| Resurrection a răspuns:

Avand in vedere faptul ca este prima, pe o scara de 1 la 10 eu ti-as da 7.5.

| tomavlad a răspuns:

Eu tas da 10, sincer.

| Woodenpints91 a răspuns:

Dacă nu şi-ar mai ţine capul într-un butoi cu apă în timp ce cântă, ar fi ceva.

Oricum, versurile sunt penibile.

| CautNume a răspuns:

N-as asculta asa ceva...

| Dagg a răspuns (pentru Resurrection):

Multumesc!

| Dagg a răspuns (pentru Vans):

Ai mare dreptate...