| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru rapperi! V-ar placea sa vine MR.Criminal in Romania! Parerea mea e ca, canta prea cool! E tare as vrea sa vina! Voi?

8 răspunsuri:
| Swal a răspuns:

Frate..asculta mc-ii nostri. Asculta underground-ul nostru si vei uita tu de mr.criminal in 2 secunde

| GangstaGlock a răspuns (pentru Swal):

Man nu-mi plac rapperi romani! Tu ai alte gusturi! Eu n-o sa uit niciodata de Mr.Criminal! Romanii is de ****! Nu-mi plac rimele lor! In plus is si la o scoala de muzica fac rime, si Doamne ajuta sa plec din tara asta!

| GangstaGlock a răspuns:

Stilu meu e Gangsta Rap! West Side, East Side, South Side! Ala e hip-hop adevarat!

| Swal a răspuns (pentru GangstaGlock):

Rap-ul adevarat este cel underground, care vorbeste despre viata si dragoste. Asculta "2012".

| GangstaGlock a răspuns:

Man ce nu intelegi ca nu-mi place rappul roman! In plus urasc tara! Tu nu poti sa intelegi! Am incercat sa ascult si roman si nu-mi plac romanii! Punct! Ese!

| GangstaGlock a răspuns:

Nu ma schimba nimeni! Nimeni nu ma poate schimba! Ca in rimele mele! Nu de-al de dragonu harp cord nu stiu cum si altii! Mr.Criminal best!

| GangstaGlock a răspuns:

Si am uitat sa-ti spun, ese! Din rapperi romani ascult doar bug mafia! In rest numai Chicano Rap, si hip-hop in engleza dela americanesc!

| GangstaGlock a răspuns:

Man retrag! Is tari rau de tot si mc-ii nostri uite! http://www.youtube.com/watch?v=Hq2bKSYaE5g scuze!