| StReEtDaNcEaNa a întrebat:

voua va place dansul asta? :
http://www.youtube.com/watch?v=Ot06hFYsLiM
E super tare dar arata putin cam gay.Ce credeti? :D

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Bună,
E interesant. Dansatorul e foarte talentat dar...nu e genul meu de dans. Nu-mi place chiar aşa de mult.
Numai bine!happy

7 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

E interesant. Mie nu mi se pare "gay" si nu cred ca ar trebui sa te intereseze parerea generala, daca tie iti place sau vrei sa il performezi.

| an0therkid a răspuns:

Asta a simtit omu' (nu te poti c**a in gusturile fiintei umane)

| StReEtDaNcEaNa explică (pentru thegatekeeper):

Dansul mi se pare mai ciudat, poate chiar m-am exprimat gresit cand am zis ce e un dans de gay.Mie chiar imi place.(oricum omul ala danseaza incredibil, mi se pare cel mai bun dansator din lume.) Mersi frumos de raspuns!

| StReEtDaNcEaNa explică (pentru an0therkid):

Da,si il respect foarte mult pentru ca asta a simtit.Este un dansator superb, si de curiozitate mai uita-te la el la videoclipuri.Multumesc de raspuns!

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu-mi place in mod deosebit.

| Alexinho94 a răspuns:

Neh. mie imi place big grin Bafta

| Americanul a răspuns:

Dap
Este Frumos big grin