| illegal07 a întrebat:

vreau sa stiu care e cea mai frumoasa muzica. mie de exemplu imi manenele cel mai mult si ascult si house si hip-hop. voi ce muzica ascultati

12 răspunsuri:
| FuckOnCocaine a răspuns:

Uite nu am nimic cu tine, dar incearca sa nu mai asculti manele...esti tanara si peste tot o sa te faci de ras daca mai zici acest lucru... Exista foarte multe genuri de muzica ascultate muzica buna, frumoasa. Renunta la manele fiindca numai analfabeti le canta nu oameni calumea Sper sa tii cont pa-pa!

| RockLover94 a răspuns:

Categoric ROCKhappy

| Andreea_1209 a răspuns:

Rock... Pop (in ultimul timp mai rar)
NU manele...ESTE cea mai tampeasca muzica... O ASCULTA DOAR ASTIA FARA GUST!
Incearca sa nu mai asculti manele pentru ca altfel te vei face de ras!

| aandu a răspuns:

Bine hai sa o luam usor. e imposibil sa poti simti versurile unei melodii hip hop atata timp cat asculti manele sincer n-am nimic cu acest gen de muzica dar eu nu ascult decat la nunti botezuri etc(pentru ca sunt nevoit nu pot asculta la nunta linkin parca)
sfatul meu e sa te hotorasti care iti place mai mult si sa inveti sa sa intelegi versurile unei melodii nu doar instrumentalul
bye

| mada_4865 a răspuns:

Frate.lasa.le dracul d maneleoh go on...hip-hop\m/

| Kqzu97 a răspuns:

Lasa manelele numa` cocalarii si astea fara creier asculta manele, asculta si tu dance, rock, house...etc

| Dennis_3265 a răspuns:

O parere despre manele.in primul rand NU cred ca e un "gen" de muzicahappy. si in al doilea rand incearca sa percepi mai bine versurile manelelor... E doar o parerehappy
Cat despre mine.ascult rock.alternativ in special. Si foarte rar alte genuri de muzica(exclus MANELE).

| illegal07 explică:

Multumesc de explicatii

| djvladutzy a răspuns:

Io ascult hause hip-hop tehno electro

| Neah a răspuns:

ROCK pana la moarte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Manele

| kiduu97 a răspuns (pentru mada_4865):

Asa-i