| EliVikernes a întrebat:

Salutare lume!
Avem fani Sabaton pe aici? Veniti la concertul din iarna?\m/

4 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Acu' am auzit de el de la tine.Cand e, unde? Poti da mai multe detalii?

| Sociopat a răspuns:

Nu-s fan dar daca o sa simt nevoia sa evadez din monotonia vietii mele si vor mai fi bilete valabile probabil c-o sa ma duc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Și nu pot veni la concert, ratez Sabaton și Delain, mor.

| EliVikernes explică (pentru Wehrmacht):

Pe 27 ianuarie 2015 la Turbohalle in Bucuresti.E intr-o marti in jurul orei 18:00.Mai multe detalii gasesti [url=http://www.infomusic.ro/agenda/sabaton-concert-bucuresti-2015/]aici[/url] ca de altfel si pretul biletelor. :)