| Vasile_Ghiață_1983 a întrebat:

Salutare oameni. Va rog cine ma ajuta cu un program bun cu sunete super reale pentru orga midi, un program ceva de genu cum e si fl studio ca de asta m-am cam saturat deja si in afara de reason ca cu ala nu prea ma descurc. Vreau sa fac si eu muzica si nu imi trece nimic prin cap, va rog mult mersi

2 răspunsuri:
| Stavi_Alex_1987 a răspuns:

Ramai cu FL, cauta vst'ul Kontakt. Pentru kontakt ai nevoie de librarii pe care le gasesti pe net crackuite. Sunt cu sutele: pian saxofon, tzambal, chitara, clarinet, viori, tot tot