| FlorinPana23 a întrebat:

Salutare TPU, am si eu nevoie de un nume de dj, unic, deoarece ma tot chinui de cateva zile sa ma gandesc la ceva interesant dar absolut toate la care ma gandesc sunt luate, dau funda.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Angelish Dj

| D3mraRTX a răspuns:

Depinde ce gen de muzica folosesti. nu stiu... Dj blackvision, Dj storm, Dj loud, Dj boompass, Dj haunt... Doar asa vei avea nume unicat.

| FlorinPana23 explică (pentru D3mraRTX):

Mixez toate genurile de muzica, dar preferatele mele sunt techno, house, muzica veche in general 90'-2010, r&b si electro.

| danieltulcea84 a răspuns:

Victor biliac