| CosteaVlad a întrebat:

Salutareee happy
Am auzit azi o melodie, care stiu ca e mai veche, dar pe care nu am reușit să o găsesc nicicum pe Google după versuri. Refrenul suna cam așa: "Baby this is my life, believe in love this is the answer, this is my life".
PS: Melodia am auzit-o pe fundal la un moment dat într-un serial (intervalul: 12m43s - 13m44s am pus mai jos link:
https://youtu.be/e6YIYjh7GXA?t=12m43s
Melodia se aude pe fundal, faceți vă rog abstracție de restul discuției din film. big grin
Mulțumesc frumos!
Vlad.

Răspuns Câştigător
| AdrianCov a răspuns:

Bosson - This Is Our Life

1 răspuns:
| CosteaVlad explică (pentru AdrianCov):

Mulțumesc mult! happy