| adi a întrebat:

Se stie ca Cedry2k si ceilalti de la Facem Records sunt ascultati mai mult de baieti, dar sunt curios daca sunt fete pe aici care sa asculte asa ceva?

Răspuns Câştigător
| greeneye a răspuns:

Eu sunt fata si ascult asa ceva...

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cedry2k, CTC si 2012 sunt oameni care canta pentru indivizi ce isi folosesc creierul, nu prea gasim asa ceva in romania in afara de cocalari si pitipoance. Exista fete care asculta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am observat ca sunt si cateva fete care sunt tripate pe asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nelamurirea mea e alta.De ce intotdeauna e bagat Cedry2k la inaintare? Mi se pare ca l-ati urcat pe un piedestal, vedeti sa nu-l uitati acolo.

| Alex_7297 a răspuns:

ADN, Aforic, Deliric, Cedryk, Carbon, etc. sunt adevăraţi rapperi... Ştiu şi eu vreo 2-3 fete care ascultă aşa ceva!

| adi explică:

@greeneye: Deocamdata esti singura care a raspuns la intrebare. big grin

| anDra24h a răspuns:

Da. Sunt şi fete! Printre care şi eu. dar întrebarea e câte fete înţeleg ceva din muzica băieţilor?

| Bobina91 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce intotdeauna e bagat la inaintare?
Pentru ca e cel mai bun? laughing)
Mie, personal, mi se pare cel mai bun rapper de la noi, dar si din lume daca pot sa zic asa.
E un rapper complex. Are mesaj, rime extraordinar de bune, flow si timbru pentru asa ceva. happy