| anonim_4396 a întrebat:

Soloule ste bunicel dar...
http://www.youtube.com/watch?v=ySsbkLVuYOs&feature=relat ed
Blasfemie sau nu?

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

SUGE.Cred ca am zis multe cu asta.

8 răspunsuri:
| Crisis a răspuns:

Am deschis pentru 0.5 secunde chestia aia, am vazut titlul, am dat click pe "X" din prima.
Morala? Mi-a placut extrem de mult!

| WhiteWolf7 a răspuns:

E geniala, super tare, daca mai pui odata cacati din astia iti dau numai stupizi la orice raspuns vad, fara motiv. Apropo, Woodenpints, cred ca toti adolscentii au avut viziune si fantezii d-astea(serios, numai un oral, esti cam lipsit de imaginatie, daca ma apuc eu as va povestesc acum viziunile mele...).

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

BlackSabbath,laughing nu este nevoie,
Woodenpints asa sa faci...
Crisis trebuia sa o asculti cum canta,cum il dezonoreaza pe Kurt!
Bogdanux, atat de multe sensuri intr-un cuvant!
FucktheSystem, bineinteles ca nu se compara!
Dar despre solo ce parere aveti?

| TheDarkEmpire a răspuns:

Art.33
Alineatul 2 din Muzica Rock
-Cover-ul dupa "Smells like teen spirit" de la Nirvana interpretat de catre orice artist din alt gen decat rock se pedepseste cu moartea.
PS: Ma ce heloo heloo baga rolling on the floor, aia da voce live

| itscloudyoutside a răspuns:

Cand am vazut titlul am avut o moaca gen: http://myfacewhen.com/337/
Miley nu va putea niciodata sa ajunga la acelasi nivel cu Nirvana.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca te referi la miley, blasfemie e altceva: ai zis ca solo'ul este BUNICEL. Wtf, ai zis ceva pozitiv! Un astfel de cover nici macar JEGOS, CARICATURA, ESEC PLANETAR nu il poti numi, ca tot ceva pozitiv este.

| Dumnezău a răspuns:

Tocmai a coborat Antihristul pe pamant... straight face

Normal ca e blasfemie, merita s-o ineci in acid cian-hidric doar pentru ca a indraznit sa spuna ca Nirvana au influentat-o panarama asta mititica...

| WhiteWolf7 a răspuns (pentru Dumnezău):

Dumnezau, inainte de asta, sa nu uitam ca are 17 ani, e inca virgina...stii unde bat...hai ca stii, uitate mai sus la raspunsul meu si al lui Woodenpints.