| Adrian_Adi_1995_yPVt a întrebat:

Stie cineva daca contul zonga este gratis sau nu?

2 răspunsuri:
| RalucaZonga a răspuns:

Salut, Adrian!
Daca esti abonat Vodafone ai cel putin 3 luni gratuite pentru Zonga Full, iar daca esti la cartela Vodafone ai acces gratuit la planul Full pentru 12 luni.
Daca esti clientul altei retele mobile, ai 7 zile gratuite pentru optiunea Zonga Full.
Contul Zonga Full iti ofera posibilitatea sa asculti peste 25 de milioane de melodii, muzica este sincronizata pe toate dispozitivele (telefon, tableta, calculator si smartTV) si iti poti descarca playlisturile, sa le asculti atunci cand nu ai acces la internet cu ajutorul functiei offline.
Contul Zonga Free iti ofera acces la 2 milioane de melodii pe care le poti asculta pe calculator si nu iti ofera acces la functia offline.
Daca ai nevoie de mai multe detalii, ne poti contacta pe adresa feedback@zonga.rowinking

| Adrian_Adi_1995_yPVt explică (pentru RalucaZonga):

Sunt pe abonament Orange si as vrea sa nu platesc pentru ca a intrat altcineva pe telefonul meu si nu mai am nevoie de cont, m-am logat cu facebook cum as putea sa nu mai am cont?