| golliwogg a întrebat:

Sunt din Galati si vreau sa mi fac o trupa si am nevoie de membri. Varste cuprinse intre 13-15 ani. Multumesc mult! A, trupa este de rock-punk.

2 răspunsuri:
| ArisaXD a răspuns:

Eu am 13 ani, iubesc rock-ul, mai ales punk-rock-ul, cant la chitara electrica si voce...as putea face trupa cu tine numa ca ii o mica problema, sunt din bistrita...

| AndreeaNustiu a răspuns (pentru ArisaXD):

In acest caz de pot ajuta eu, si eu sunt din Bistrita am 13 ani se cred ca ne putem face otrupa, a da si am voce.Contacteaza-ma pe id de mess:
dinterzis.Ok?