| anonim_4396 a întrebat:

Sunt in lipsa de formatii. Si in loc sa va zic genurile am sa va zic ce am ascultat panacu:AcDc, Accept, Airbourne, Amaranthe, Avenged Sevenfold, Black Stone Cherry, Bullet For My Valentine, Disturbed, Dope, Drowning Pool, Eluveitie, Falling in Reverse, Five Finger Death Punch(

8 răspunsuri:
| Ṕαᾔḓεмḯḉ a răspuns:

Aparent nu ma lasa mai mult deci am sami continui lista

Five Finger Death Punch(

| EduardMatteo a răspuns:

Incearca Nirvana, Black Veil Brides, Hollywood Undead, Green Day, Gun n roses. smug

| JoannaC a răspuns:

Si care ar fi intrebarea?happy

| JoannaC a răspuns:

Daca vrei recomandari de trupe sau de cantareti eu zic sa asculti Nirvana, Green Day, 30 Seconds to Mars,Scorpions,Pink Floyd,Arctic Monkeys,Red Hot Chili Peppers,Guns n' Roses,Asking Alexandria,Bring Me The Horizon,Led Zeppelin,All that remains,All time low,Black Veil Brides,Breaking Benjamin, Evanescence, Paramore, Metallica, Linkin Park.happy

| DunkelheitBu a răspuns:

Metallica, Megadeth, Iron Maiden, Motorhead, Black label society, Scorpions, Pink floyd, System of a down, Korn, Finntroll, Trooper, Truda, Bucovina, Altar, Pantera, Gorgoroth, Burzum, Darkthrone, Nightwish, Sepultura, Rammstein, Marilyn Manson, Bon Jovi, Linkin Park, Vita de vie, Evanescence, Queen, Hinder, Nikelback, Muse, Epica, Placebo, Slayer, Death Angel, God, Lost, Bathory, Rotting Christ, Luna amara http://www.metalhead.ro/trupe/

| DunkelheitBu a răspuns (pentru JoannaC):

****

| DunkelheitBu a răspuns (pentru EduardMatteo):

Sugi pu**

| Cameliapantiru a răspuns:

Iti recomand sa asculti Queen, Guns'n'Roses, Scorpions, Boney M, ABBA...