| Floreenofficial a întrebat:

Toata lumea intreaba ce melodii va plac? straight face Eu va intreb ce melodii nu va plac.Asa ca scrieti sau postati linkuri cu melodiile pe care nu le suportati.

Răspuns Câştigător
| Aspargilius a răspuns:

Alexandra Stan-Lollipop.Nu o pot suporta, e jalnica, si pe deasupra e gretos si videoclipul, ll-am vazut pe Kisstv.

33 răspunsuri:
| Ancuta59 a răspuns:

Bine... Telephone, My love on you(anda adam)Lolipop si in love

| valeriaJB a răspuns:

Mie nu-mi place manele si cintece rusesti si populare, moldovenesti of course!

| andrada_2128 a răspuns:

Nu-mi plac in primul raind manelele, si cam atat in rest imi place rokul