| Luiza22 a întrebat:

Toate fetele pe care le cunosc sunt înnebumite după Justin Bieber. Ce e atât de special la el?

7 răspunsuri:
| DarkAndDreary a răspuns:

Asta ma intreb si eu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt inebunita dupa el si de fapt dupa nici o vedeta-fie aceasta nationala sau internationala!
Nu am ''idoli'' cum zic uni si nu sunt fana inraita(a niciunui personaj public)!
Mie personal imi place aspectul fizic si putin vocea!(in rest nu stiu nimic despre el-a da unii ziceau ca zace prin puscarie sau e mort parca?)

| Wøodenpints a răspuns:

Nu e nimic special.
Este doar un produs căruia i s-a făcut excesiv de multă reclamă.
S-a căutat publicul țintă, fetițe proaspăt scăpate de la tâță, și li s-a servit pe tavă ceva la care sigur vor pune botul. Pentru că e extrem de simplu să faci o copilă de 13 ani să-i placă ceva.
Cam asta se întâmplă cu majoritatea chestiilor promovate în draci. Îi fac pe oamenii cu mai puțini neuroni cărora trebuie să li se spună ce să le placă și ce nu, să se regăsească în astfel de chestii și să arunce cu bani acolo.

| Luiza22 explică (pentru anonim_4396):

Este în pușcărie, să ști!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care fete? De la grădiniță?
Ce s-a întâmplat cu "machozitatea" de demult? sad

| CautNume a răspuns:

Ai ghinion de cunoști numai astfel de fete.N-are nimic special copilu' ăla.

| MiyakoSaki a răspuns:

Asta ma intreb si eu, cum poate acest baiat sa innebuneasca atatea fete? thinking
Nu are nimic speacil, poate doar varsta il avantajeaza, dupa el fiind innebunite multe fete care sunt mult mai mici decat el.Mie una nu-mi place deloc si ma numesc Hater...laughing