| mODIN a întrebat:

Toti rockerii lasati un raspuns! Vreau sa vad daca merita sa fii roman sau traim intr-o tare de manelisti!

25 răspunsuri:
| andiandrada123 a răspuns:

happy si eu ascult Rock. sincer manelisti IAck

| simina36 a răspuns:

Clar traim intr-o tara de manelisti si nu se merita sa traiesti intr-o astfel de tara unde domneste spiritul de turma! ascult rock in special jrock...Peace

| Vans a răspuns:

Ascult rock/metale da' nu mă consider rockeriţă(ce aiurea sună la feminin:|)...
Da' răspund, totuşi:
http://www.youtube.com/watch?v=0WzG64syKHA

| Duucu a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=NFsbbR5SCVA
Yeah,black ice.
Sunt manelar!

| RockNbeer a răspuns:

Daca ai ocazia sa pleci, nu sta pe ganduri.

| MaskOfSanity a răspuns:

Rockeri care se simt neînţeleşi de societate, deşi n-au de ce, sunt mulţi. Peste tot se ascultă muzică proastă.
Pe mine mă deranjează mai mult nivelul de trai din România decât maneliştii. Nu mă interesează ce ascultă ceilalţi şi nici ce spun despre muzica pe care o ascult eu.

| FearOfTheDark a răspuns:

Mainelele e viata me!

| Polaris a răspuns:

Rockul e pentru oligofreni acefalici idioți. Maneaua e pentru partea superioară și intelectuală a masei populației. Sunteți praf, rockerilor, cu frezele voastre de Neanderthali și pseudo-cultura voastră patetică. Manelele la putere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

\m/
http://www.youtube.com/watch?v=9GP6htlskyc
\m/

| nura1 a răspuns:

Terminati ma cu rocku vostru si cu manelistii ascultatisi voi cv da nu din astea

| Farewell a răspuns (pentru nura1):

Și eu pe aici.

| mODIN explică (pentru nura1):

De ce? ce vrei sa ascultam?

| CautNume a răspuns:

Si ce trebuie sa scrie in raspuns? thinking

| Werepyre_Fallen_1994 a răspuns:

Eu as pleca de-as putea. Problema cu cocalarii e din cauza ca mentalitatea predominanta e cea arhaica de la tara+se vede influenta proasta a comunismului, transmisa cumva fortat de la cei mai in varsta. Pana sa ne modernizam, mai este mult.

| FadeToMetallica a răspuns:

\m/

| nura1 a răspuns (pentru mODIN):

Ceva hip-hop pop

| mODIN explică (pentru CautNume):

Orice!

| Rockăr a răspuns:

Rock-ul nu va murii niciodata! Intr-o bună zi si ei isi vor da seama de asta! Suntem putini, dar suntem uniti!

Uite, asculta asta, o sa te simti mai bine ca traiesti in Romania! Ahh, cate trupe bune de black metal avem dar din pacate nu sunt apreciate si promovate :(http://www.youtube.com/watch?v=jbnmWLkdxJo

Răspuns utilizator avertizat