| anonim_4396 a întrebat:

Uff, am obosit cautind. Am nevoie de voi care sinteti mereu pe YouTube, Vreau niste melodii rusesti interpretate la mandolina.
Daca se poate sa fie chiar orchestre rusesti, e si mai bine. Multumesc.

7 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sigur vrei la mandolina? Nu cumva la balalaica? Ia cauta cu "balalaica" si sa vezi cate gasesti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru ardnaxur1961):

Sigur la mandolina. Balalaica este un alt instrument, chiar daca e tot cu coarde.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta am gasit si eu, nu prea se gasesc ce vrei. http://www.youtube.com/watch?v=1eekU3tZlFk

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc. Ma chinui pentru parintii mei care sint foarte batrini si nu mai au alta "distractie". Asculta tot felul de muzici pe la radio si imi cer mie sa le scot cite un CD pe un gen, instrument sau interpret anume. Iar eu nu pot sa-i refuz, chiar daca ma mai si virusez uneori.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Uite,ca sa fac unn gest pentru ei, voi cauta 10 melodii rusesti(poate gasesc ce vrei tu, in special) si ti le voi trimite cumva prin mess sau email, vedem noi cum.Si asa m-am plictisit de fb si pokerlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si cind ma gindsc ca eu nici nu am fb!