| Roxin_Alex_1989 a întrebat:

Unde pot vedea concertu lui lady gaga intreg? funda si vot

4 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Dacă te referi la ăla din România, n-ai să-l vezi nicăieri.

| Roxin_Alex_1989 explică (pentru LastChance):

Da la ala ma refer dc?

| LastChance a răspuns (pentru Roxin_Alex_1989):

Pt că nu se permite accesul cu aparate video performante, iar dacă s-ar difuza undeva concertul, lumea ar veni în număr mult mai mic la concert.

| aliceinchains a răspuns (pentru LastChance):

De fapt găseşti filmuleţe pe YouTube, chiar dacă nu se dă voie, e la fel ca şi cu pozele, câţi nu fac poze în timpul unui concert, deşi teoretic nu e voie nici asta. Mulţi intră şi cu DSLR-uri :)), deci nu-i stres.

@Roxin_Alex_1989,
La o simplă căutare, uite: http://youtu.be/wAsskH8N-gc
Dai şi tu "Lady Gaga live in Romania" pe YT şi găseşti majoritatea pieselor filmate de cei care au fost la concert. Baftă!