| HermioneLove a întrebat:

Unde vi se pare mai frumoasa Demi Lovato? in camp rock sau camp rock 2?
Camp Rock 2
http://www.google.ro/......tp?/imgres
sau camp rock 1
http://www.google.ro/......tp?/imgres
care este parerea voastra?

Răspuns Câştigător
| MissVamp a răspuns:

Mie mi se pare mai frumos camp rock 2 dar depinde de preferintele tale!

12 răspunsuri:
| Dany19 a răspuns:

Parerea mea este ca arata mai bine in al doilea film.

| CRISS69TM a răspuns:

In niciuna.de fapt cine-i DEMI LOVATO? o alta parasuta de carton, comerciala si atat.

| HermioneLove explică (pentru CRISS69TM):

Ba da ii foarte frumoasa muuuult mai frumoasa ca tine in orice caz mai frumos ca tine! serios omule tu chiar nu ai ce face doar sa te bagi in intrebarile mele! daca nu stii nu te baga! oricum vad ca ti-ai gasit o noua o pasiune! aceea de a ma enerva pe mine! serios gaseste si tu un hobby mai bun decat sa enervezi oameni! Demi dupa Selena este o super vedeta! nu ca tine carpa de sters pe jos! laughing

| CRISS69TM a răspuns (pentru HermioneLove):

Vedete de carton, pentru prostime. orice om inteligent nu poate aprecia asa ceva.si inca odatatrebuie sa-ti repet ca raspund la multi printre care si la ale tale.mi=am gasit un nou hoby.sa raspund la intrebari prostesti, cretine, fara niciun sens.si repet inca odata ca vad ca pe langa nulte altele calitati negative ai si memoria scurta, du-te re rog si fa si fa tratamentul pana nu este prea tarziu.o sa imi multumesti mai tarziu. ceau.te pup.p.s - ai noroc ca sunt intelegator si pe cei cu probleme ca tine sunt de inteles.

| HermioneLove explică (pentru CRISS69TM):

Tratamentul iti apartine! in al doile nu sunt prostii de intreabarii prostie ii capul tau! laughing si in al doilea rand stiu exact cum sa te fac sa taci o data din gura! laughing nu o sa te las sa ma enervezi!

| HermioneLove explică (pentru CRISS69TM):

Nu o sa-ti multumesc deloc! nu am memorie scurta si am muuulte calitati bune!

| HermioneLove explică (pentru HermioneLove):

Pun pariu ca vrei sa stii nu?

| HermioneLove explică (pentru CRISS69TM):

Ia spune vrei? tongue

| CRISS69TM a răspuns (pentru HermioneLove):

Nu vreau, pentru ca ar fi in chin mult prea mare pentru tine.si nu vreau sa chinui pe nimeni, cu ata mai mult pe tine.sa nu uiti de tratament.nu este in interesul meu sa te enervez.te enervezi singura pentru ca e greu la tine cu gandirea si judecata.te pup.

| CRISS69TM a răspuns (pentru HermioneLove):

Sincer.pentru tine este un chin sa-ti demonstrezi, o singura calitate, in conditiile date.nu-ti pot cere ceea ce nu ai si nu poti sa dai.

| HermioneLove explică (pentru CRISS69TM):

Auzi mai lasa-ma ca ma multe calitati fata de tine si eu chiar nu am nici o vina! oricum iti dau ignore si cand o fac, atunci nu mai poti raspunde la nici o intrebare de-a mea! nu am nevoie de tratament tu ai!

| HermioneLove explică (pentru CRISS69TM):

Mai incearca imediat sa vedem ce mai zici? laughing nimic ca nu vei putea sa raspunzi la intrebarile tale! sunt total distruuusa ca iti distrug acest hobby! laughing