| ImiPlaceSaEnervezLumea a întrebat:

Va rog, spuneti-mi si mie cum se numeste melodia care se aude pe fundalul acestui video la minutul 12:00. PLSSS

6 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Dacă îmi dai şi link-ul de la video, încerc să-mi dau seama cu cea mai mare plăcere.

| ImiPlaceSaEnervezLumea explică (pentru Deny1333):

SCZ ...am uitat happy

| Deny1333 a răspuns:

Well, am căutat şi pe net, însă nu găsesc melodia şi nu-mi amintesc dac-am mai auzit-o până acum.
Îmi pare rău că n-am putut să te ajut.

| ImiPlaceSaEnervezLumea explică (pentru Deny1333):

Păai si eu m-am tot saturat sa o caut...o difuzeaza astia pe kiss fm, dar nu am prins niciodata denumirea sa...sad

| TheBloodyRoses a răspuns:

Gotye - Somebody That I Used To Know
http://www.youtube.com/watch?v=8UVNT4wvIGY
La asta te referi, nu?