| Aswomen a întrebat:

Voi suportati muzica house? eu nu big grin

10 răspunsuri:
| A2895 a răspuns:

Nu pot sa spun ca nu o supot, dar nu o inteleg. Nu-mi trasmite nimic. Mi se pare un amalgam de sunete fara noima.

| CandyHearts a răspuns:

Nici eu...muzica house mi se pare mai degraba un zgomot enervant decat muzica si sincer cred ca as innebuni sa ascult acest gen, nu are versuri prin care sa-ti transmita ceva... nu stiu cine a inventat house-ul, dar cred ca era tare plictisit ca nu i-a iesit prea bine happy

| itscloudyoutside a răspuns:

De când se poate numi house-ul "muzică"? Sunt doar nişte zdrăgăneli tâmpite care nu-ţi transmit nimic şi o proastă sau un prost care repetă 3 cuvinte. Eu, cel puţin, nu consider asta muzică.

| CautNume a răspuns:

"muzica house" straight face? Serios? Asa ceva se numeste "muzica"?

| Aneurysm a răspuns:

Îi naşpa. Nişte sunete mixate de-ampulea şi pe care le ascultă cei cărora le lipseşte materie cenuşie. Pe bune, de ce există astfel de muzică şi astfel de oameni care ascultă? straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Aneurysm):

Pentru că dacă am asculta toţi muzică bună, ar fi plictisitor. Trebuie să existe o anumită categorie socială cu oameni proşti, inculţi, satanişti, cocalari, etc.
Indiferent dacă rockerii sunt aşa în ochii houserilor, sau maneliştii în ochii rockerilor.

| DeadMemories a răspuns:

Nu o suport, e doar o galagie.Ai gresit cand ai scris "muzica house".Nu se poate numi muzica. Oricum daca nu era muzica house toti ascultau rock, manele sau dubstep SOOO...trebuie sa fie si cineva care sa asculte house. Daca toti ar asculta numai rock de calitate unde ar mai fi partea buna? Ar fi plictisitor.winking

| Aswomen explică (pentru DeadMemories):

Da am gresit cand am scris "muzica house", am scris asa ca sa fie intelesul tuturor

| mamatatasibunica a răspuns:

Dar de DubStep nu intrebi?

| Aswomen explică (pentru mamatatasibunica):

Tot acelasi Scheiße este laughing)