| BeyondTheDarkSun a întrebat:

Vopsiti fundalul alb cu niste melodii neo-classical metal,dar sa nu pictati melodii cu vocalisti,vreau numai instrumental, ca:Stratovarius-Stratosphere.Si cei care n-au habar,sa nu mazgaliti, ca va consumati vopseaua degeaba.

9 răspunsuri:
| beyondbirthday a răspuns:

O.K.

| Solsagan a răspuns:

Puteai doar să zici :,, Vreau nişte melodii neo - classical metal, doar instrumentale. ". -_-

| BeyondTheDarkSun explică (pentru Solsagan):

Stiu ca ai ceva cu mine, cand vezi ca scriu fara rost laughing
Dar nu e fara rost, de cele mai multe ori.Mai trebuie dezvoltata imaginatia un pic.Sau nu trebuie?

| Polaris a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=NbOEQJxE6N0
Da, e Friedman.
Nu pot zice că-s mare fan Cacophony, dar totuși asta-mi sună bine, deși are vocal la un moment dat:
http://www.youtube.com/watch?v=drVLDnyYJ7c

| BeyondTheDarkSun explică (pentru beyondbirthday):

Am inteles.Esti doar arhitect.

| vRawr a răspuns:

Prefer sa-mi consum vopseaua, exces e in. De ce nu te orientezi si privesti de sus unii artisti precum Kazi Ploae, Cedry2k,Chimie, Dragonu, Aforic, iti propun, nu o lua in semn de rau, dar in melodiile unora dintre ei vei gasi multe raspunsuri pentru intrebarile tale.
Daca ai timp te-as ruga sa asculti:
http://www.youtube.com/watch?v=Ge0OYtYtV4M
http://www.youtube.com/watch?v=l7O6B7eYMN8
http://www.youtube.com/watch?v=km4z7QP6Xs4
Sunt foarte multe, ti-as ramane recunoscator daca ai incerca sa refletezi asupra versurilor.

| BeyondTheDarkSun explică (pentru vRawr):

Multumesc,si eu ascult rap, pe langa rock/metal si muzica clasica.

Underman - Semantic
Underman - Copilul razboiului
Underman - Sanatorium
Cedry2k feat. Carbon - Progresie Geometrica
Cedry2k - Babylonul Modern
2012 feat. Carbon - Amprentele Umbrei
SDST - Ingeri Deasupra Romaniei
Underman - Eroism Neautorizat
Underman - Purgatoriul vs. Dante
Raku feat Ombladon - Cautand
Raku feat. Cedry2k si Dj Faibo X - Prin foc
Raku feat. CTC - TV
Cedry2k - Extreme
Cedry2k - Alt Exemplu
Cedry2k - Horror din Berceni
Carbon - Scantei de geniu ard in multime
Nwanda - Sinucidere morala
Jupiter & Cedry2k & Dragonu' - Cum am crescut
Pumn de Tarana - Scriu
Pumn de Tarana - Din beci
Haarp Cord cu Flou Rege - Nu ma pot opri din scris
Chimie cu Aforic - Omul Modern
2012 cu DOC si Cedry2k - Blitzkrieg