| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi fac o cariera ca solist intr-o trupa rock... Da nu stiu cum sa incep, am nevoie de niste sfaturi, nu am prieteni cu care sa imi formez o trupa rock.
Am 16 ani...si cred in talentul meu, cred chiar ca voi ajunge un solist bun in muzica rock. Vreau sa cant Hard Rock, Alternative rock. Parintii mei nu vor ca eu sa cant muzica rock.straight facestraight face
Va rog dati-mi niste sfaturi, chiar vreau sa o i-au in serios!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
22 răspunsuri:
| thelasthero a răspuns:

Du-te la x factor romaina au talent sau vocea romaniei

Răspuns utilizator avertizat
| TheAvenger a răspuns:

Da,te cred că n-ai cu cine.în buzăul rar mai vezi câte un rocker..chiar foarte rar, da păi să mai cânte la vreun instrument.dar, nu-ți pierde speranța.o să găsești tu pe cineva.și de faza cu părinții, crede-mă că știu prin ce treci laughing.da eu una îi las să vorbească singuri până realizează că vorbesc singuri și că n-au pe cine convinge să nu mai asculte rock.

| RockMe a răspuns (pentru TheAvenger):

Nici pana acum n-am reusit sa gasesc pe cineva.straight facestraight face.Am zis sa fac o trupa de screamo, metalcore sau death metal ceva... poate gasesc, acum sa vad ce ma asteapta viitorul!

| Doctorfishadi a răspuns (pentru RockMe):

Vreau sa fiu eu solistul daca asta cauti incawinking.

| lviu100 a răspuns:

Si eu vreau sa fiu intro trupa rock am voce dar trebuie sa fii din Constanta ....idu meu e liviu. danny