| Fawkes1570 a întrebat:

Alaturi de David (personajul din biblie ) credeti ca a stat Dumnezeu insusi,pentru al ajuta sa,, colecteze"200 de preputuri pentru a inlesnii casatoria lui? https://www.youtube.com/watch?v=xn_PkVCIwkY

Răspuns Câştigător
| EneCristian a răspuns:

Si? ma scuzi doar fiindca majoritatea zic ceva nu e neaparat adevarat biserica si biblia sau inselat de atatea ori ca e o minune faptul ca mai credem ceva. De la faptul ca pamantul se invarte dupa soare pana lucrurire mici ca rolul femei si evolutia noastra ca oameni.

3 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

Tampeeniiiii

Răspuns utilizator avertizat