| CRIS1980 a întrebat:

Am vazut mai demult un film era vorba cum era razboaie pe pamant si toate erau conduse din umbra de satana si pana la urma au ramas pe pamant doar cei ce au crezut cu adevarat in dumnezeu
ma puteti ajuta cu titlu filmului dau funda care stie filmul

Răspuns Câştigător
| Shinto a răspuns:

Incearca Omega Code, dar sunt vreo 3 variante. Cred ca Omega Code 2. Sper sa nu ma insel. oricum, daca vrei o parere, filmul e aiurea. Nu e nici religios macar, desi se vorbeste acolo si de D-zeu, si de diavol, si de Apocalipsa...

2 răspunsuri:
| CRIS1980 explică (pentru Shinto):

Mersi

| Shinto a răspuns (pentru CRIS1980):

Cu multa placere!